WAŻNY komunikat!  Działanie gabinetu w sytuacji epidemii KORONAWIRUSA
kliknij aby zobaczyć komunikat

o mnie

Nazywam się Waldemar Rybiński ur. 05-07-1968
Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 1993 roku.
Posiadam dwie specjalizacje - interna i medycyna rodzinna - oraz szereg umiejętności medycznych:

Posiadam 20-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowałem zarówno na oddziale internistycznym w szpitalu, jak i w pogotowiu ratunkowym oraz poradni dla dorosłych. Po reformie służby zdrowia, pod koniec 1999 roku, założyłem własny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i pracowałem w nim jako lekarz rodzinny, oraz stosowałem komplementarne metody leczenia.

Badania USG wykonuję od roku 2000. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uzyskałem dwa lata później. 
Pracowałem w Zakładzie USG II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz przez 4 lata prowadziłem zajęcia ultrasonografii praktycznej jako konsultant w Roztoczańskiej Szkole USG, ucząc innych lekarzy sztuki prawidłowego wykonywania badań.

Moją pasją jest medycyna holistyczna (zintergowana). Hołduję zasadzie łączenia najlepszych cech medycyny akademickiej i komplementarnej. Od lat stale poszerzam swoją wiedzę w różnych dziedzinach medycyny. Ukończyłem krajowe i międzynarodowe kursy homeopatii i homotoksykologii, akupunktury, chomeosiniatrii, izopatii i terapii neuralnej. Jestem jednym z niewielu lekarzy w Polsce z umiejętnością oceny żywej kropli krwi w mikroskopie z ciemnym polem widzenia (DFM), potwierdzoną dyplomem uczelni medycznej.

Ostatnie lata poświęciłem zgłębianiu medycyny ortomolekularnej i żywieniowej. Tak więc do pierwszego głównego filaru leczenia czyli detoksykacji (opartej na teorii homotoksyn dr Reckewega) dołączyłem "drugą nogę" czyli odżywienie za pomocą diety oraz zindywidualizowanej suplementacji.

Więcej informacji o mnie znajdą Państwo tutaj 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu na konsultacje z zakresu medycyny akademickiej, komplementarnej oraz prawidłowego odżywiania.

 

Waldemar Rybiński